Dags att anmäla till vårens träningar
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Helsingborgs Tennisklubb
- Klubben för hela familjen

Personal Helsingborgs Tennisklubb

Klubbchef

 

Marcus Lindberg

0734217221

marcus@htktennis.com

 

Tennisskolan

 

Fredrik Forsander

0705889236

Ansvarig Ungdom och Senior

fredrik@htktennis.com

 

Niklas Persson

0734210731

Ansvarig Minitennis och Barn

niklas@htktennis.com

 

HTK Academy

 

Anna Nyman

0725611900

Ansvarig Kids Academy

anna@htktennis.com

 

Fredrik Forsander

0705889236

Ansvarig Teen Academy

fredrik@htktennis.com

 

Heikki Raevara

0734217223

Ansvarig Pro Academy

heikki@htktennis.com

 

Samuel Ekberg

0734217224

Ansvarig Pro Academy

samuel@htktennis.com

 

Joel Helmersson

0762777088

Ansvarig Pro Academy

joel@htktennis.com

 

 
Sociala medier
Aktuellt
HTKs Sponsorer