Dags att anmäla till vårens träningar
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Helsingborgs Tennisklubb
- Klubben för hela familjen

Helsingborgs Tennisklubb

Filbornavägen 11

25276 Helsingborg

0734-217220

kansli@htktennis.com

 

Klubbchef

Marcus Lindberg

0734-217221

marcus@htktennis.com

 

Tennisskolan

Fredrik Forsander

0705-889236

Ansvarig Ungdom och Senior

fredrik@htktennis.com

 

Niklas Persson

0734-210731

Ansvarig Minitennis och Barn

niklas@htktennis.com

 

HTK Academy

Anna Nyman

0725-611900

Ansvarig Kids Academy

anna@htktennis.com

 

Fredrik Forsander

0705-889236

Ansvarig Teen Academy

fredrik@htktennis.com

 

Heikki Raevara

0734-217223

Ansvarig Pro Academy

heikki@htktennis.com

 

Samuel Ekberg

0734-217224

Ansvarig Pro Academy

samuel@htktennis.com

 

Joel Helmersson

0762-777088

Ansvarig Pro Academy

joel@htktennis.com

 

 
Sociala medier
Aktuellt
HTKs Sponsorer